Jeugdjudofonds: Goud voor JC Bourgoyen!

Onze club kreeg het gouden kwaliteitslabel van “Jeugdvriendelijke Judoclub VJF 2014”

Onze club heeft het kwaliteitslabel "Jeugdvriendelijke Judoclub van de Vlaamse Judofederatie 2014" verdiend.

Hiervoor moest onze club een lijvig dossier indienen dat beantwoordt aan de strenge voorwaarden van clubwerking van de VJF. Orgelpunt is de gedettailleerde uitwerking van onze kwalitatieve jeugdwerking.

27 judoclubs in Vlaanderen verdienden een zilveren label, onze club behoorde echter tot de selecte groep van de 10 clubs in Vlaanderen die het gouden label konden bekomen!

Een dikke pluim aan onze secretaris Frieda die alles keurig verzameld en ingediend heeft! Ook dank aan alle judoka's en bestuursleden die hieraan meegewerkt hebben. Investeren in de jeugd is investeren in de toekomst, je zit dus duidelijk goed bij Judoclub Bourgoyen!

Klik hier voor de geproclameerden voor het Jeugdjudofonds.